Pani

Pani  – 05/2016

„Za głosem Natury! Zioła, olejki czy wyciągi z kwiatów na etykietach produktów coraz bardziej przemawiają do naszej wyobraźni. Nie tylko łagodzą skórę, ale nawet uspokajają sumienie. To już nie krótkotrwały trend, lecz odrębna dziedzina pielęgnacji”

Wśród tych naturalnych produktów soje idealne miejsce zajmuje Mydło Lawenda, Róża,Geranium & Ylang Ylang- to wysoce nawilżające mydło wzbogacone organiczną oliwą i masłem nasion cupuacu wspaniale nadaje się zarówno do mycia twarzy jak i całego ciała.

Pani  – 05/2016

Prenumerata z John Masters Organics

W majowy wydaniu magazynu Pani kolejna niespodzianka dla pierwszych 100 prenumeratorów otrzyma zestaw naszych kosmetyków. W zestawie: nawilżające mydło lawendowe oraz odżywczy olejek do twarzy z granatem.

Pani – 4/2016

W kwietniowym wydaniu magazynu Pani, przeczytajcie artykuł „Z pianką czy bez”  na stronie 164, a w nim szampon Wieczorny pierwiosnek John Masters Organics.

Szampon wykonany z wyciągów najlepszej jakości ziaren pszenicy i owoców kokosa, które mają właściwości oczyszczające. Nasycony ekstraktami roślinnymi i olejkami eterycznymi szampon delikatnie myje nie naruszając wrażliwej struktury włosa. Idealne dla włosów suchych i zniszczonych.

Pani  – 03/2016

Prenumerata z John Masters Organics

W marcowym wydaniu magazynu Pani dla pierwszych 200 prenumeratorów otrzyma zestaw naszych kosmetyków. W zestawie: nawilżające mydło lawendowe oraz odżywczy olejek do twarzy z granatem.